Dzień dziecka

Dzień Dziecka – to najbardziej wyczekiwany czas przez każde Dziecko, a dla naszej Fundacji jedno z głównych corocznych przedsięwzięć, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i finansowym.

Od ponad 20 lat ten wyjątkowy Dzień świętujemy wraz z Wychowankami placówek opiekuńczo-wychowawczych,  szkół i innych instytucji. W tym czasie udało nam się uszczęśliwić w sumie ponad 6 000 dzieciaków. Każdego roku dostarczamy dzieciom niezapomnianych przeżyć, pełni radości i moc atrakcji. Wszystko to sprawia, że nasi podopieczni zapominają o trudnej rzeczywistości dnia codziennego i społecznego wykluczenia. Dzieci otrzymują upragnione prezenty, organizujemy konkursy z nagrodami, występy artystyczne, wspólnie gramy i bawimy się w plenerze itp. Ponadto  zapewniamy zdrowy i pyszny poczęstunek.

Dzięki naszej Współpracy i wzajemnemu wsparciu ogromna liczba dzieci i młodzieży otrzymuje tak potrzebną pomoc, która  stanowi dla nich ulgę  w walce z krzywdą i cierpieniem.  W ramach każdego projektu, który realizujemy działamy z myślą o poprawie sytuacji dzieci i młodzieży doświadczających wykluczenie, krzywdę i często mierzących się z różnego rodzaju dysfunkcjami.

Głęboko wierzymy, że dzięki Państwa zaangażowaniu i pomocy, możemy osiągać coraz większe cele i trwale wpływać na poprawę jakości życia dzieci pokrzywdzonych.

Składamy serdeczne podziękowania za Państwa wsparcie finansowe, jak i rzeczowe!

Każdy kto chciałby finansowo wesprzeć realizację projektu „Dzień Dziecka” zapraszamy do wpłat na konto:

Bank Handlowy S.A. 71 1030 1582 0000 0008 0080 0013 z dopiskiem „DZIEŃ DZIECKA”.