Przekaż darowiznę

Konta fundacji: Idea Bank 25 1950 0001 2006 0628 1665 0002
NEST Bank 70 2530 0008 2016 1056 7993 0001

Osoby fizyczne, a także spółki osobowe, mogą odliczyć od kwoty do opodatkowania 6% dochodu (PIT), a osoby prawne 10% dochodu (CIT).

Podejmij z nami stałą współpracę

Prospołeczne działania fundacji możliwe są dzięki wsparciu i zaangażowaniu Firm. Zapraszamy również Twoją Firmę do stałego włączenia się w nasze akcje.

  • darowizny finansowe 
  • darowizny rzeczowe
  • nieodpłatne usługi pomagające zwiększyć efektywność pomocy realizowanej przez fundację.

Zostań sponsorem wybranych projektów

Organizujemy projekty prospołeczne do których zapraszamy firmy i organizacje. Projekty mogą być wspierane poprzez:

  • darowiznę finansową (np. zwrot kosztów podróży czy opłat za niezbędne usługi z których korzystają uczestnicy projektu itp.).
  • darowiznę rzeczową (np. w postaci urządzeń, upominków, sprzętu sportowego, mebli, materiałów biurowych itp.)
  • nieodpłatnymi usługami, które przyczynią się do realizacji i wsparcia projektu.

Promuj akcje Fundacji

Możesz promować nasze akcje na Twojej firmowej stronie internetowej, mailingu do klientów lub na portalach społecznościowych.

Pomóż nam oszczędzać

Firmy, które zdecydują się świadczyć nam swoje usługi nieodpłatnie wspierają wszystkie cele statutowe fundacji i dzięki nim możemy więcej środków przeznaczyć na pomoc. Włącz swoją firmę lub organizację do współpracy.

Przekaż 1% podatku. Wypełniając PIT wpisz KRS 0000119205, to nic nie kosztuje.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Juz od 22 lat działań prospołecznych wsparliśmy poprzez dożywianie, edukację i integrację dzieci z domów dziecka. Dostrzegając kolejne potrzeby dostarczamy placówkom wsparcia rzeczowego, prowadzimy programy edukacyjne dla podopiecznych, propagujemy zasady zdrowego żywienia, organizujemy akcje pomocowe i inne wydarzenia edukacyjno-artystyczne. KRS: 0000119205

Sprzedaż wiązana

Twoja Firma lub organizacja może przekazać określony procent kwoty od sprzedaży własnych produktów bądź usług.

A Twoje propozycje?

Możliwości włączenia się w działania Fundacji jest naprawdę wiele, może to być wolontariat biznesowy gdzie pracownicy firmy osobiście wspierają nasze akcje. Każda Państwa pomoc ma znaczenie dla naszych działań. Może to być wsparcie finansowe, rzeczowe, promocyjno-reklamowe czy konsultingowe. Organizacja imprez firmowych np. balów dobroczynnych czy aukcji na rzecz Fundacji jest nieoceniona pomocą dzięki której możemy lepiej realizować swe działania. Poprzez sponsorów, którzy pomagają obniżać codzienne koszty funkcjonowania biura a my pracować bardziej efektywnie dla dobra innych.

Zostań sponsorem

Wydawać by się mogło, że w XXI wieku Polska już dawno uporała się z problemem głodu. Nic bardziej błędnego. Zanim zdecydujesz się pomagać dzieciom głodującym w krajach Trzeciego Świata, zatrzymaj się na chwilę i rozejrzyj. Tu blisko, wokół nas, są ludzie, którzy dzisiaj jeszcze nic nie jedli. Czują się gorsi, wykluczeni, bezwartościowi… Jak mówił Gandhi: „Bądź tą zmianą, którą pragniesz dostrzec w życiu”. Zrób pierwszy krok, pomóż. Zostając sponsorem Fundacji, możesz  przekazać darowiznę rzeczową, finansową, albo wziąć udział w projekcie „Światowego Dnia Walki z Głodem”. Możliwa jest też inna współpraca, na przykład wykupienie posiłków pracowniczych w należącym do Fundacji barze „Vega”.

Naszych darczyńców honorujemy przez przekazywanie wyróżnień i podziękowań. Umieszczone na stronach internetowych firmy mogą służyć jej promocji. Wszystkie darowizny  przekazane Fundacji „Pożywienie-Darem Serca”  podlegają odpisowi od podstaw opodatkowania zgodnie z art. 26 ust 1 pkt 9 ppkt a i b Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dn. 26 lipca 1991 r. raz art. 18 ust. 1 ppkt a i b Ustawy o podatku Dochodowym od osób prawnych z dnia 15 lutego 1992 r.

FUNDACJA „POŻYWIENIE – DAREM SERCA”
Adres: Al. Jana Pawła II 36c
00–141 Warszawa

KRS: 0000119205
NIP: 525-15-72-386
REGON: 010597562